Treeningud

Rae valla spordikeskus

VÄIKELASTE UJUMINE  väikses basseinisveega harjumine, vee tunnetamise õppimine, veega sõbraks saamine, algelise ujumisoskuse omandamine väikses basseinis, harjumine suure basseiniga

Treener Anastassia

V.1  E 17:30 (2012-2013)

V.2  K 17:30  (2012-2013)

V.3 L 10:30 (2013)

V.4 L 11:15 (2013)

V.5 T 17:00 (2014)

V.6 N 17:00 (2014)

 

BEEBIDE UJUTAMINE

Treener Anatassia

B.2 K 17:00

 

ALGÕPETUS suures basseinis – eesmärk  algelise ujumis oskuse omandamine suures basseinis

A.1 E,K 18:15-19:00 (2011-2012) – treener Anastassia

A.2 – T,N  15:30-16:15 (2010-2007) - treener Aleksandr

A.3 T,N 18:15-19:00 (2011-2012) – treener Anastassia

A.4 – T,N  18:00-18:45 (2010-2009) – treener Mikk

A.5 –  R 18:00-18:45, L 12:00-12:45 (2010-2012) – treener Anastassia

A.6 – R 18:45-19:30, L 12:45-13:30 (2011-2012) – treener Anastassia

A.7 - L 12:45-13:30 (2008-2011) - treener Ksenia

 

EDASIJÕUDNUD  - eesmärk omandada ujumisoskus, õppida uusi tehnilisi elemete,

E.1 E,K 15:45-16:30 (2008-2010) -  treener Vladimir

E.2 E,K 18:00-18:45 (2010-2011)– treener Liina

E.3 T,N 17:30-18:15 (2010-2011) – treener Anastassia

E.4 T,N  19:30-20:15 (2008-2010) – treener Mikk

E.5 T,N  14:45-15:30 (2010-2007) - treener Aleksandr

 

HOBI- eesmärk tervise tugevdamine, tehniliste elementide õpimine,

Hobi 1 T,N  19:00-20:00 (2001 ja nooremad) - treener Ksenia

Hobi 2 L 12:00-13:00  (2005-2009) - treener Ksenia

 

LASTE SPORDIRÜHMADeesmärk tutvuda võistlus spordiga, tehnika õppimine, võistlemise õppimine, võistlus reeglite õppimine, mitmekülgne arenemine, rühmadesse võetakse vastavalt treeneri soovitusele ja lapse soovile tegeleda võistlusspordiga

Pardikesed 1 (2009-2008)– treener Vladimir Kuniutsõn

Vesi – E,K,R 14:45-15:45, L 10:00-11:00

ÜKE – E,K,R 14:30-14:45

Pardikesed 2 (2009-2010)treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,K,R 19:00-20:00, L 10:00-11:00

Pardikesed 3 (2009-2011)treener Anastassia Salatun

Vesi – E,K 19:00-20:00

Pardikesed 4 (2008-2011)– treener Liina

Vesi- E,K 18:45-19:30

Pardikesed 5(2007-2008) – treener Liina

Vesi- E,K 19:30-20:15

Pardikesed 6 (2007-2010) – treener Mikk

Vesi – T,N 18:45-19:30

 

SPORDIRÜHMAD eesmärk võistlusteks valmistumine, võistlusspordisuund

Lestaujumine (2000-2002)– treener  Vladimir Kunitsõn

Vesi  - E,K,R 16:30-18:00, T,N 16:30-17:30, L 11:00-12:00

Saal T 18.15-19.15, L 9.45-11.00

Noored lestaujumine (2003-2006)– treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,K,R 17:00-18:00 , T,N 16:30-17:30, L 11:00-12:00

Noored ujumine (2005-2008) – treener Vladimir Kunitsõn

Vesi - E,T,K,N,R  18:00-19:00, L 10:00-11:00

Järveküla kooli ujula

ALGÕPETUS  suures basseinis – eesmärk  algelise ujumisoskuse omandamine suures basseinis

A.J 1 E,K 15:00-16:00 (2010-2008)  -treener Aleksandr Lilišentsev

A.J 3 E,K 17:00-18:00 (2012-2009) - treener Aleksandr Lilišentsev

A.J 5 E,K  19:00-20:00 (2012-2010) - treener Liisi Noode  - VABU KOHTI EI OLE!

A.J 8 T,N  18:00-19:00  (2012-2010) - treener Keiti Kleitz  - VABU KOHTI EI OLE!

 

EDASIJÕUDNUD  - eesmärk omandada ujumisoskus, õppida uusi tehnilisi elemente,

E.J 1 E,K,R 15:00-16:00 (2009-2007) - treener Martin Siller

E.J 2 E,K 18:00-19:00 (2009-2011) - treener Liisi Noode

E.J 3 T,N 15:00-16:00 (2010-2009) - treener Martin Siller

 

SPORDIRÜHM – eesmärk võistlusteks valmistumine, võistlusspordisuund

S.J 1 E,K,R  16:00-17:00 (2007-2003) - treener Martin Siller

Laagna Gümnaasium

Treeningud  Tallinna Laagna Gümnaasiumi ujulas, Vikrelase 16

 

NB! Treeningute alguse 11.09.2017

 

Algõpetuse rühm  (2009-2011) treener  Sandra Saaliste

Esmaspäev         18.00 - 19.00

Teisipäev             18.00 - 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

Edasijõudnute rühm (2008-2010) treener  Sandra Saaliste

Teisipäev            18.00 – 19.00

Neljapäev           18.00 – 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

 

Spordirühm  (2001-2005)             treener Vitalia Telpt

Esmaspäev         19.00 – 20.00

Teisipäev             19.00 – 20.00

Neljapäev            19.00 – 20.00

Reede                 19.00 – 20.00

Laupäev              13.00 - 14.00

 

Rühm Lastekarikas 1 (2006-2007) treener Tatjana Gnezdilova

Esmaspäev         18.00 – 19.00

Teisipäev             18.00 – 19.00

Neljapäev            18.00 – 19.00

Reede                  18.00 – 19.00

 

Rühm Lastekarikas 3  (2007-2008)  treener Vitalia Telpt

Teisipäev             18.00 – 19.00

Neljapäev            18.00 – 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00

 

Rühm  Lastekarikas 2 ( 2005-2007)  treener Natalja Meier, Vladimir Kuntsõn

Teisipäev            19.00 – 20.00

Neljapäev           19.00 – 20.00

Laupäev              13.00 - 14.00

 

Spordirühm ( 2001-2004)   treener Natalja Meier  

Esmaspäev         19.00 – 20.00

Teisipäev             19.00 – 20.00

Kolmapäev          20.00 - 21.00

Neljapäev            19.00 – 20.00

Reede                 19.00 – 20.00

 

Edasijõudnute rühm (2005-2008) treener Tatjana Gnezdilova

Esmaspäev         18.00 - 19.00

Reede                 18.00 - 19.00

Laupäev              12.00 - 13.00