Sellel nädalavahetusel 22.02-24.02.19 toimus Ungaris, Egeri linnas esimene selle hooaja  Maailmakarika etapp lestaujumises. Kokku osales üle 300 sportlase kolmest maailma kontinendist.  Meie klubi sai üldarvestuses 2.koha, esimeseks tuli Ukraina koondvõistkond.
14.10.2019

Meie klubi sai üldarvestuses 2.koha, esimeseks tuli Ukraina koondvõistkond.

Laupäeval alanud Maailmakarika etappil sai Johanna Johanson esimesel hommikul  3. koha tüdrukute 50 meetri sukeldumises, näidates aega 17.71. Johannal jäi puudu noorte MM-normist 0.01 sekundit. Mõni vahetus hiljem ujusid Anastassia-Anna Kunitsõna ja Carmel Uibopuu 400m akvalangiga ja said vastavalt 3. ja 4. koha ajaga 3:14.89 ja 3:19.11.
Teateujumises 4 x 50m said meie noored: David Lasman, Ann Ly Maiki Parts, Johanna Johanson ja Daniel Zmogin tubli 4. koha täiskasvanute arvestuses ja püstitasid uue Eesti noorte rekordi - 1:12.52.

Õhtuses sessioonis näitas suurepärast tulemust David Lasman, kes võitis 100m akvalangi ujumise, parandades täpselt 1 sekundiga Eesti noorte rekordid ajaga 35.39 ja täites selle tulemusega noorte MM-i normi. Selle tulemusega oleks David olnud eelmisel noorte MMil kolmas. Daniel Zmogin, kes täitis samuti normi saavutas kiiduväärt  3. koha ajaga 36.02. Tüdrukutest saavutas 100m akvalangi ujumises sai  Astrid Nahapetyan  2. koha ajaga 40.434  ja täitis samuti noorte MMi normi. Ann Ly Maiki Parts saavutas 4. koha ajaga 41.20. Väga tugeva esitluse tegi Anastassia Kunitsõna 100m akvalangi ujumises, kes saavutas naiste arvestuses 2. koha ajaga 38.62.
Angelika Izosina ujus super aja 1:38.87 200m lestaujumises, kus jäi puudu 0.59 sekundit Eesti noorte rekordist.
Joonas Koppen ujus 1500m suurepärase tulemusega 15.00.50, mis on kiiduväärt esimsese 1500m ujumise jaoks.

Pühapäeval saavutas Johanna Johanson tüdrukute 100m ujumises 5.koha  ajaga 43.34 ja õhtul 50m lestaujumises 6. koha ajaga 19.61. Carmel Uibopuu 1500m naiste ujumises saavutas taaskord 4. koha, ujudes esmakordsel alla 15 minuti ning kolmandast kohast jäi puudu natuke üle 2 sekundi.
Daniel Zmogin täitis taas MM-i normi ka 50m lestaujumises, saades selle tulemusega  3. koha ajaga 17.09.

Õhtuse osa tähtsaim ala oli 4 x 100m teateujumine.
Poiste konkurentsis saavutasid meie noormehed kindla võidu Ukraina ees püstitades uue Eesti noorte rekordi -2:38.59, teatenelikusse kuulusid Daniil Fetissov, David Lasman, Kirill Tšerevko ja Daniel Zmogin. Neiud võitlesid ennast 2. kohale, püstitades samuti võimsa uue Eesti noorterekordi -2:54.88. Tüdrukute teatenelikusse kuulusid Angelika Izosina, kes alustas teadet ülivõimsa isikliku rekordiga 100 m, Astrid Nahapetyan, Ann Ly Maiki Parts ja Johanna Johanson, kes ujus viimases vahetuses 100m ajaga, mis oli päeva parim tulemus nii naiste kui tüdrukute teateujumistes.

Kokkuvõttes sai klubi teise koha punktide arvestuses kõikide meeskondade seas. Nüüd ootavad noori sportlasi ees  Eesti noorte meistrivõistlused lestaujumises, mis toimuvad 9-10. märts Sõle ujulas ja seejärel teine Maailmakarika etapp lestaujumises Itaalias, kus on võimalus täita MM norme.