Vinge finaal on ujutud.  Eile toimus Keilas selle hooaja Pardikeste finaal võistlus.  Meie klubist osales kokku 17 tugevat noorsportlast.
09.09.2019

Vinge finaal on ujutud.

Eile toimus Keilas selle hooaja Pardikeste finaal võistlus.
Meie klubist osales kokku 17 tugevat noorsportlast.

Kõige parema tulemuse individuaalselt saavutas Raul Oja, kes sai esikoha 50m seliliujumises (41.25) ja 4.koha 25m liblikujumises (18.24)

Andreas Voit saavutas  2. koha 50m liblikujumises (34.58), esikohast jäi puudu 0.15 sekundit. 50m vabalt jagas Andreas 4.kohta, saavutades uue isikliku rekordi 32.19. Timo Võsokovski tegi kiire ujumises 50 m vabalt, kus sai  3. koha (31.83) ja 100m kompleksujumises sai 5. koha (1.24.85)

Delia Rink parandas isikliku rekordid 50m seliliujumises ja saavutas 3.koha uue tulemusega 45.39.

Marten Siller saavutas 4.koha ja uue rekordi 50m rinnuliujumises (41.89) ning 100m kompleksujumises sai 6.koha ( 1.25.58). Marten oli väga tubli, sest pääses finaali koguni 4 alas ja lisaks sellele ujus veel väga võimsa tulemuse teateujumises, vaatamata mitmele sellele eelnenud stardile.

Sofia Zielinski saavutas kõrge 4. koha 25m vabalt (19.45).

Esikuuikusse pääses ka Loona Raig 50m vabalt ujumises, saades finaalis 5. koha (40.69).

Väga tugeva ujumise tegid ka meie kõige nooremad vabalt ujujad. Sofia Zielinski, Triin Truuvelt, Mihkel Sai ja Tamur Lutsoja, kes said 4 x 25m teateujumises 2. koha.

Meie vanemad poisid Hugo Neo Tobias Parts, Marten Siller, Andreas Voit ja Timo Võsokovski saavutasid 3. koha 4 x 50m kombineeritud teateujumises.

Lisaks meie võitjatele tegid super tulemusi veel meie pardikesed: Angelina Veronica Oja, Danver Leppik, Tuuli Truuvelt, Anneliis Raudmägi, Romet Paas, Sigmar Nairismägi, Daniel Kuusik, Sten Baumann, Robin Baumann, Karolin Ots, Meribell Sepp

Järgmisel hooajal 2008 sünniaasta poisid ja 2009 sünniaasta tüdrukud hüppavad Noortesarja.

Järgmisel nädalavahetusel ootab sportlasi ees SK Fortuna Kevadvõistlus ja pühapäeval toimuv lestaujumise võistlus - Lastekarikas.

Peale seda hakkab aga suvepuhkus, kus on lastel ülesandeks puhata ja kasvada, et sügisel uue hooga hüpata vette.