• 18.12
    Sprindivõistlus lestaujumises (Nõmme)
  • 11.12
    Kristiina Nurga võistlus lestaujumises (Kohtla-Järve)
  • 10.12
    Spordiklubi Fortuna Jõuluvõistlus (Jüri)
  • 03.12 - 04.12
    Eesti meistrivõistlused lestaujumises (Tartu)
  • 03.12
    Noortesarja finaal (Sõle)
  • 25.11 - 27.11
    Eesti lühiraja MV ujumises (Kohtla-Järve)
  • 20.11
    Kõik Meie Pardikesed I etapp (Keila)
  • 12.11 - 13.11
    Kalev Open (Tallinn)
  • 20.10 - 22.10
    Klaipeda GrandPrix (Leedu)
  • 19.10
    Tallinna Mitmevõistlus 2022
  • 16.10
    Eesti Karikas lestaujumises I etapp (Paldiski)
  • 15.10
    Noortesarja IV etapp (Sõle)
  • 08.10
    Ida-Virumaa ujumistähed I etapp (Kohtla-Järve)
  • 01.10
    Kohtla-Järve linna lahtised pikamaaujumise meistrivõistlused (Kohtla-Järve)
  • 23.09
    Pärnu pikamaaujumine (Pärnu)
  • 28.08 - 03.09
    Euroopa meistrivõistlused allveeorienteerumises (Ungari)
  • 28.08 - 03.09
    Noorte Euroopa meistrivõistlused allveeorienteerumises (Ungari)
  • 14.08
    Eesti avavee meistrivõistlused teateujumises (Pühajärev)
  • 18.07 - 23.07
    Maailmameistrivõistlused lestaujumises (Santiago de Cali, Columbia)
  • 20.06 - 26.06
    Juuniorite Euroopa meistrivõistlused lestaujumises (Poznan, Poola)
  • 18.06
    Noortesarja 3 etapp (Kohtla-Järve)
  • 13.06
    Eesti Karika võistlus (Tallinn)
  • 04.06
    Junior Keila Cup VIII (Keila)
  • 28.05
    Eesti karikas 3 etapp (Maardu)
  • 22.05
    Spordiklubi Fortuna Kevadvõistlus (Jüri)
  • 13.05 - 14.05
    Baltikarikas lestaujumises (Klaipeda)
  • 13.05 - 15.05
    Eesti Noorte ja Juunioride Eesti Meistrivõistlused
  • 07.05
    Pardikeste finaal (Keila)
  • 23.04 - 24.04
    Maailmakarika III etapp lestaujumises (Leipzig, Saksamaa)
  • 16.04 - 17.04
    Eesti noorte ja veteranide meistrivõistlused lestaujumises (Sõle)
  • 10.04
    Pardikeste 3 etapp (Keila)
  • 02.04
    Noortesarja II etapp (Keila)
  • 19.03
    Madwave Challange ujumises (Tartu)
  • 19.03 - 20.03
    Maailmakarika II etapp lestaujumises (Lignano, Itaalia)
  • 05.03
    Eest Karika II etapp lestaujumises (Tallinn,Sõle ujula)
  • 25.02 - 27.02
    Maailmakarika I etapp lestaujumises (Eger,Ungari)
  • 19.02
    Noortesari I etapp (Kohtla-Järve)
  • 18.02
    Rae valla meistrivõistlused (Jüri)
  • 30.01
    Uju ja jookse 3 etapp (Tallinn)
  • 30.01
    Pardikeste 2 etapp (Keila)
  • 22.01
    Audentese karikas (Tallinn)
  • 22.01
    Eesti Karika 1 etapp lestaujumises (Tallinn, Sõle ujula)